ZAPRASZAM NA NOWĄ STRONĘ www.zaplecione.pl

piątek, 12 września 2008

Afrykańskie Królowe - African Queens


Poznajcie proszę dwie Damy z Afryki - mają afrykanskie fryzury, uszka z kolczykami, piersi afrykańskie, okragłe, kobiece biodra do falowania, urocze spódniczki.
Możnaby ogłosić quiz - znajdź te szczegóły ;)
Już od dłuższego czasu w moim pudełeczku z kamysiami leżały przepiękne kaboszonki jaspisu z Maroka w afrykańskich kolorach. Chciałam je oprawić w szczególny sposób, ale ciągle wpadały mi do głowy "nieodpowienie" projekty. W końcu jednak powstały "Afrykańskie Królowe"- boginie płodności i tańca. Aż chciałby się z nimi zatańczyć w słońcu. Pofalować. Tym bardziej, że część bioderkowo-cycuszkowa jest ruchoma i faktycznie wyglada to jak zalotny ruch kobiecych bioderek.
These earings were made as my contribution for the Wire Artisans Guild monthly challenge - Africa theme.
********************************************************
I would like you to meet two Ladies of Africa. They have African hairstyle, ears with tiny earings, breasts, round, feminine hips to waddle and flirty skirts.
You may play to find these details :)
Their skin is dark and shiny. They have short and curly hair.
They would like to dance, as only African women can dance.
Sterling and fine silver wire, chains and balls were strongly oxidized to bring out truly African colours of jasper from Morocco cabochons.
Earings are very feminine and the "breast-hip" parts swing in a very sexy way while moving.

********************************************************całkowita długość (total lenght) - 6 cm
szerokość "bioderek" ("hip' width) - 2 cm
1 komentarze:

Anonimowy pisze...

http://markonzo.edu panote mikulecky http://newassignment.net/user/helzberg_diamond http://blog.bakililar.az/biofreeze/ covershttp damien http://www.vampirefreaks.com/ashleyfurniture http://blog.bakililar.az/prilosec/ quaternary shatter http://blog.bakililar.az/biofreeze/ http://blog.bakililar.az/adjustablebeds/ wajcman ploughshares http://blog.bakililar.az/webergrills/ http://blog.bakililar.az/dishnetwork/ dabbouseh http://bbs.chinafoods.cn/User/4608/Profile.aspx http://blog.bakililar.az/adtsecurity/ lashonda reaffirming