ZAPRASZAM NA NOWĄ STRONĘ www.zaplecione.pl

czwartek, 16 kwietnia 2009

Pożegnanie z Afryką - Out of Africa


Afryka kolonialna. Meryl Streep i Robert Redford. Spalone słońcem brązy i czernie. Oczy tygrysa. Afrykańska przygoda. Dystyngowana dama w czerni. Kolory pustyni. Zalotne spódniczki afrykańskich dziewcząt.
To są moje pierwsze skojarzenia, związane z tym niezwykle wyrazistym i stylowym kompletem, wykonanym na specjalne zamówienie. Nie wiem, jak to się dzieje, ale praca nad nim przenosiła mnie w dawne czasy i czyniła, jeśli nie bohaterką, to przynajmniej obserwatorką niezwykłych zdarzeń minionego czasu.
Ten komplet ma w sobie czar i dzikość kobiety i Afryki. I „patrzy” tygrysim okiem ;)
*********************************************************
Colonial Africa. Meryl Streep and Robert Redford. Bronzes and blacks burned by the sun. The eyes of tiger. African nature. Distinguished lady in black. Desert colours. Coquettish skirts of African girls.
These are my first associations, connected with this very expressive and stylish set, designed as a special order. I do not know, how it happened, but working on this project transfered me to the former times and made me, if not the heroine than observer at least of past times events.
This set has the charm of female and Africa. And "observes" with tiger eye ;)

3 komentarze:

Betina Sandra Guelman pisze...

very nice work

zielonooka pisze...

zapraszam do mnie, czeka na Ciebie mała niespodzianka:)

by Dominikana pisze...

Wszystkie Pani prace są piękne ale ten tak mi zapadł w myślach,,, co raz to sobie wchodziłam i delektowałam nim oko ;) a że wreszcie "dopięłam" swojego bloga mogę skomentować.
Jest cudowny, niesamowicie "wychuchany" i strasznie trafne skojarzenie z dziką Afryką.
Dziki, dziki i strasznie tajemniczy.
Jestem pod wrażeniem.
Gratuluję talentu, wyczucia i smaku!!
Pozdrawiam
http://bizuteriabydominikana.blogspot.com